У В А Г А !

Шановні мешканці Донецької та Луганської областей, якщо Ви чи Ваші близькі стали свідками (потерпілими) від злочинної діяльності окупаційних військ збройних сил російської федерації або підконтрольних їм терористичних організацій «л/днр» та бажаєте надати свідчення з приводу вказаних обставин просимо Вас звертатись через можливості мессенджерів «WhatsApp», «Viber», «Telegram» та «Signal»:

- по Донецькій області за номером +38066-846-83-31;

- по Луганській області за номером +38066-846-81-54.

Керівництво ГУ СБУ

в Донецькій та Луганській областей

Види послуг за якими найчастіше зверталися

Вид послуги Кількість звернень
Квартирні питання 19
матеріальні допомоги 68
будівельні питання 14
видалення зелених насаджень 50
послуги місця проживання 1865
земельні питання 853
громадські об'єднання 44
державного реєстратора послуги 2335
послуги соціального захисту 76
довідка про склад сім'ї 1817
нотаріальні довідки 145
відповіді на запити судів та поліції 253

Цього дня 6 вересня колектив ЦНАП Глухівської міської ради вітає всіх працівників ЦНАПів з професійним святом “дня адміністратора центру надання адміністративних послуг”.

Робота нашого ЦНАПу щоденно здійснюється наполегливою працею 14 адміністраторів (спеціалістів). Саме завдяки роботі цих людей формується обличчя міської влади, завдяки їх бажанню допомогти клієнтам ЦНАПу у вирішені тих чи інших питань.

Сьогодні з привітаннями до працівників завітало керівництво: міський голова - Надія ВАЙЛО, секретар міської ради - Людмила Васянович; керуючий справами- Лариса ГРОМАК, заступник міського голови - Маріанна ВАСИЛЬЄВА.
Багато слів вдячності звучало з вуст гостей, подяка за сумлінну і наполегливу працю, високий професійний рівень під час виконання обов'язків, професійного зростання, здоров'я та досягнення нових цілей
  .

Від працівників ЦНАПу хочемо подякувати за побажання і нагадати, що наші двері завжди відчинені для кожного з вас. Адже головна мета нашої роботи — своєчасна і кваліфікована допомога.